Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

zamknij

CZAS REALIZACJI ZAMÓWIENIA

ZAMÓWIENIA ZŁOŻONE W DNI ROBOCZE

Zamówienia złożone od poniedziałku do piątku do godz. 16 - nadawane są standardowo w ciągu 24h, licząc od dnia złożenia zamówienia.

ZAMÓWIENIA ZŁOŻONE W POZOSTAŁE DNI

Zamówienie złożone w dni wolne od pracy i święta wysyłane są standardowo w ciągu jednego dnia roboczego po złożeniu zamówienia. 

PRZYKŁAD:

Jeśli zamówienie zostanie złożone we wtorek o godz.  15.00 - przesyłka powinna dotrzeć do Klienta do czwartku. Jeśli zostanie złożone w sobotę o 15.00 - przesyłka zostanie nadana w poniedziałek z przewidywaną dostawą na wtorek.

W WYJĄTKOWYCH SYTUACJACH POWYŻSZE TERMINY MOGĄ ULEC WYDŁUŻENIU, O CZYM KLIENT BĘDZIE INFORMOWANY PRZEZ OBSŁUGĘ SKLEPU NAJSZYBCIEJ JAK TO MOŻLIWE. 

 

W JAKIM CZASIE FIRMA KURIERSKA DOSTARCZA PRZESYŁKĘ?

Nasza umowa z firmą kurierską przewiduje dostawę na następny dzień roboczy po nadaniu przesyłki, czyli zazwyczaj 24h od złożenia zamówienia.

W JAKIM CZASIE PRZESYŁKA DOCIERA DO WYBRANEGO PACZKOMATU?

Przesyłka trafia do Paczkomatu w 1 dzień roboczy po nadaniu przesyłki, czyli zazwyczaj do 48h od złożenia zamówienia. W wyjątkowych sytuacjach (około 4% wszystkich wysyłek realizowanych przez operatora Paczkomatów - firmę InPost) - przesyłka może dotrzeć do Paczkomatu z jednodniowym opóźnieniem.

W JAKIM CZASIE ZAMÓWIENIE ZOSTANIE PRZYGOTOWANE DO ODBIORU W SIEDZIBIE FIRMY?

W przypadku wyboru tej metody dostawy czas realizacji zamówienia wynosi zazwyczaj do 6 godzin od momentu złożenia zamówienia. O możliwości odebrania zamówienia zostaniesz poinformowany telefonicznie na numer podany przy zamówieniu.

W JAKIM CZASIE ZOSTANIE DORĘCZONA PRZESYŁKA NA TERENIE CZĘSTOCHOWY?

Przy wyborze dostawy tego samego dnia na terenie Częstochowy czas przygotowania zamówienia wynosi zazwyczaj do 6 godzin, natomiast godzina dostarczenia ustalana jest z klientem telefonicznie na numer podany przy zamówieniu. Dostawy odbywają się w dni robocze w godzinach 8 - 18 oraz w soboty w godzinach 8 - 14


Zapisz się do naszego newslettera !